Amerigo by Dextarius je zastupující společností výrobce sedel a příslušenství Amerigo pro Český a Slovenský trh. Zabýváme se prodejem a pasováním sedel po celé České a Slovenské republice. Pro naše klienty zajišťujeme poradenství při výběru, možnost vyzkoušet si několik testačních sedel a prohlédnout si vzorník materiálů přímo u vás ve stáj kam za vámi rádi přijedeme. 

Designér sedel

Peter Menet

Za koncepcí a designem sedla Amerigo stojí vědecký přístup talentovaného a zkušeného Petera Meneta. Vytvořil profesionální systém pasování a funkčnosti sedla, který zlepšuje výkonnost a zároveň udržuje koně zdravější.

Díky jeho rozsáhlým znalostem o tom jak mohou sedla ovlivňovat výkonnost koní, se značka Amerigo stala pojmem v mezinárodním jezdeckém světě.

Významné partnerství

Menetsattel a Selleria Equipe

Sídlo společnosti Selleria Equipes v italském Valdagnu je místem zrodu naších sedel, jedno z nejmodernějších v Evropě, zahrnující výrobní oddělení, kanceláře a showroom. Společnosti Menetsattel a Selleria Equipe spolupracují v oblasti výzkumu a vývoje, aby splnily požadavky neustále se měnícího trhu a vyráběly modely sedel na míru, které jsou speciálně navrženy pro mnoho různých typů koní, s nimiž se dnes setkáváme, a také řadu inovativních výkonnostních doplňků na vysoké úrovni.