Přizpůsobení designu

Jedinečnost Ameriga!

Každý z modelů sedel je vytvořen pro určitý typ koně a použité sedlové kostry jsou individuálně tvarovány tak, aby byl dosažen správný tvar pro daného koně. Jakmile je rozhodnuto o sedlové kostře, lze pokračovat v návrhu sedla, přičemž dalším nejdůležitějším rozhodnutím je typ použitých polštářů.

Individuální přesnost

Každé sedlo Amerigo je vyráběno individuálně s téměř neomezenými množstvím možností, tak aby uspokojilo specifické potřeby konkrétního koně a jezdce. Systém měření Amerigo je klíčovým pomocníkem při výběru všech detailů, od tvaru kostry sedla až po polštáře, délky bočnic a kolenních opěrek.

Velikost posedlí 

16 ½"

17"

17 ½"

18"

Délka bočnic

Podle jezdce je možné uzpůsobit délku bočnic. 

Většina modelů umožnuje volbu předního výřezu bočnice (SW)

Kolenní opěrky

Amerigo nabízí široký výběr mnoha různých anatomicky tvarovaných kolenních opěrek, které jsou k dispozici také se suchým zipem, pokud je třeba změnit nákoleník nebo polohování.

Typy Kůže

Všechna sedla Amerigo jsou individuálně ručně vyráběna v Itálii z prvotřídních italských a francouzských kůží, které pocházejí z kvalifikovaných koželužen s udržitelnými pracovními postupy. Kůže se před použitím ručně vybírá a kontroluje, aby se vyloučila každá minimální nedokonalost a zajistila nejvyšší úroveň kvality výrobku.

Výběry kůže

Grip kůže

Speciálně vyvinutá, odolná telecí kůže, která je dodávána bez zesílení spodní chlopně pro lepší kontakt holeně s koněm.

Pinerolo a Speciální kůže

Naše super jemná klasická telecí kůže.

Tradiční kůže

Vysoce kvalitní hovězí kůže v hladkém nebo embosovaném provedení.

Okouzlující zvýraznění!

Design sedla Amerigo je možné ozvláštnit barevným lemováním mezi sedlem a bočnicemi a/nebo barevnými prvky na štítku s logem. Můžete si dokonce zvolit preferovaný tón prošívání! Paleta barev Amerigo nabízí mnoho různých odstínů od exkluzivní zlaté až po jemné či světlé tóny.

Možnosti

Štítek se jménem

Jako doplněk lze objednat elegantní štítek se jménem v černé nebo bronzové barvě.

Barevné prošívání

Barevné lemování